Seminārs “Moldovas ārpolitiskās un iekšpolitiskās tendences”

14.06.2010. 09:12

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu Latvijā rīko semināru „Moldovas ārpolitiskās un iekšpolitiskās tendences”, kuras mērķis ir veicināt padzilinātu izpratni par Moldovu Latvijas ekspertu sabiedrības vidū. Seminārs notiks š.g. 18. jūnijā no plkst. 9:30 līdz 13:00 viesnīcā Radisson Blue Hotel Latvija (iepriekšējais nosaukums: Reval Hotel Latvija), zālē „Skypoint” (27.stāvs), Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Semināra ietvaros tiks apskatītas tādas aktuālas tēmas kā Moldovas iekšpolitiskā situācija un tās integrācija Eiropas Savienībā, kā arī Piedņestras konflikta attīstība un tā iespējamie atrisināšanas scenāriji. Seminārā piedalīsies prominenti Moldovas eksperti: Dr. Igors Munteanu, „Vītorul” Institūta izpilddirektors un Vlads Lupans, neatkarīgais Moldovas eksperts drošības un Piedņestras konflikta jautājumos.

Diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 67322883 vai e-pastu lato@lato.lv līdz 17.jūnijam (ieskaitot). Seminārs balstīsies uz Chatham House principiem un tā darba valoda būs angļu.

Semināra programma un runātāju biogrāfijas