Atvērta diskusija ar ASV Valsts Departamenta Politikas plānošanas nodaļas ekspertu Viljamu Burke-Vaitu

17.08.2010. 09:04

Šī gada 23. augustā, plkst. 17:00 LATO  aicina uz diskusiju par ASV un Krievijas attiecībām, to ietekmi uz NATO un Krievijas attiecībām, kā arī enerģētiku, kā 21. gadsimta ārpolitikas jauno izaicinājumu. Diskusijas viesis būs ASV Valsts departamenta politikas plānošanas eksperts Viljams Burke-Vaits (William Burke-White).Diskusija notiks LATO birojā: Rūpniecības ielā 10, 3.stāvā.

Plānošanas nodaļas eksperti ir neatkarīga politikas analīzes platforma, ko veido karjeras ierēdņu un neatkarīgu ekspertu komanda, kuras svarīgākais uzdevums ir attīstīt tālredzīgu un ilgetermiņa stratēģisko skatījumu uz globāla mēroga norisēm un sniegt atbilstošus politikas ieteikumus  ASV Valsts Sekretāram. Viljams Burke-Vaits ir ASV atzīts eksperts starptautisko tiesību un attiecību jautājumos, kas skar starptautisko institūciju reformu un cilvēktiesību jomas. Viņa īpašā ekspertīze Politikas plānošanas nodaļas ietvaros skar galvenokārt Krieviju.

Biogrāfija: Viljams Burke-Vaits (pdf)

Diskusijas darba valoda ir angļu. Pasākums ir atvērts visiem interesentiem un ir ievads plašākai diskusijai par globāliem ārpolitikas un drošības politikas jautājumiem, kas notiks Rīgas Konferences 2010 ietvaros.

Pieteikšanās diskusijai:

Dalībniekiem: lato@lato.lv, 67322883

Žurnālistiem: inese@lato.lv, 25922334

LATO izsaka pateicību ASV vēstniecībai Rīgā par sadarbību diskusijas organizēšanā.