<!–:lv–>Diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” rudens sezonu atklās aizsardzības ministrs Imants Lieģis<!–:–>

28.09.2010. 08:27

Trešdien, 29. septembrī, plkst. 18:00 Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) atklāj diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” rudens sezonu. Diskusiju pirmais viesis būs LR aizsardzības ministrs Imants Lieģis, kas aicinās uz dialogu par Latvijas un starptautiskās drošības aktuāliem jautājumiem. Lieģis iepazīstinās ar Latvijas aizsardzības politikas prioritātēm, veiktajām aizsardzības nozares reformām un Latvijas ieguldījumu starptautiskās drošības stiprināšanā, kā arī citiem aktuāliem drošības un aizsardzības politikas jautājumiem.

Diskusija notiks LATO biroja telpās, Rūpniecības ielā 10 (3.stāvs), Rīgā, un balstīsies uz „Chatham House” principiem, kas nosaka diskusiju dalībnieku pausto viedokļu konfidencialitāti. Diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 67322883 vai nosūtot e-pasta vēstuli uz lato@lato.lv, norādot vārdu un uzvārdu. Vietu skaits ir ierobežots!

Diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” 2010. gada pavasara sezonā piedalījās vairāki Latvijas drošības un ārpolitikas eksperti: LR Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Sārts, Latvijas vēstnieks NATO Jānis Eichmanis, neatkarīgais konsultants un enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš un Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš. Kopumā LATO rīkotajās diskusijās ir piedalījušies vairāk nekā 120 cilvēku.

Diskusiju cikla mērķis ir veidot atklātas diskusijas par drošības un ārpolitikas jautājumiem, veicināt dialogu starp lēmumu pieņēmējiem un sabiedrību, kā arī piedāvāt platformu viedokļu un ideju apmaiņai. Diskusiju cikla norisi atbalsta Konrāda Adenauera fonds.