Notiks seminārs “Armēnijas iekšpolitikas un ārpolitikas tendeces”

12.12.2010. 21:38

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu Latvijā  turpina semināru sēriju par mūsu Austrumu kaimiņvalstīm. 17. decembrī notiks seminārs „Armēnijas ārpolitiskās un iekšpolitiskās tendences”, kuras mērķis ir veicināt padzilinātu izpratni par Armēniju Latvijas ekspertu un plašākas sabiedrības vidū. Seminārs notiks 2010. gada 17. decembrī no plkst. 10:00 līdz 12:00 viesnīcā Radisson Blue Hotel Latvija, GAMMA zālē 2.stāvā, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Semināra ietvaros tiks apskatītas tādas aktuālas tēmas kā Armēnijas iekšpolitiskā, ekonomiskā un ģeopolitiskā situācija, valsts ārpolitika, attiecības ar Turciju un Krieviju, kā arī Kalnu Karabahas konflikta ietekme uz valsts asttīstību. Seminārā piedalīsies  divi eksperti no Armēnijas: Emil Danielyan, www.armenialiberty.org redaktors, Radio Brīvā Eiropa Armēnijas birojs, un Levon Barseghyan, Žurnālistu kluba “Asparez” priekšsēdētājs, Gjumri, Armēnija. Semināra darba valoda ir angļu.

Semināra programmu un eksperta biogrāfiju var lejupielādēt šeit .

Diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 67322883, e-pastu lato@lato.lv vai aizpildot reģistrācijas formu līdz 16. decembrim (ieskaitot). Vietu skaits ir ierobežots!