<!–:lv–>Diskusija ar ASV Valsts sekretāra asistenti bruņojuma izplatīšanas un aprites jautājumos<!–:–><!–:en–>„The Way Forward After the New START” with U.S. Assistant Secretary of State for the Bureau of Arms Control, Verification and Compliance<!–:–>

04.02.2011. 20:52

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) un ASV vēstniecība Latvijā aicina ikvienu interesentu piedalīties diskusijā ar Rozu Gatmolleri (Rose Gottemoeller), Valsts sekretāra asistenti bruņojuma izplatīšanas un aprites jautājumos, kas notiks šī gada 8.februārī no plkst. 12.15 – 13.00 Rūpniecības ielā 10 (LU Akadēmiskās bibliotēkas telpās), 2.stāva zālē. Sarunu temats būs veltīts nākotnes globālās drošības situācijas analīzei pēc jaunā ASV-Krievijas Līguma par stratēģisko ieroču samazināšanu (START) stāšanās spēkā. Diskusija notiks angļu valodā.

Roza Gatmollere ir bijusi aktīva dalībniece ASV un Krievijas jaunās „pārstartēšanas” politikas jautājumos, iesaistījusies dažāda līmeņa lēmumu pieņemšanā par ieroču izplatīšanas, aprites un bruņošanās jautājumiem. Viņas darbs skar tādas Baltijas jūras reģionam būtiskas jomas, kā NATO militārā kapacitāte un mainīgā drošības vide, mainoties ASV un Krievijas attiecībām. Šī ir augstākā ASV Valsts departamenta amatpersona, kas apmeklējusi Latviju pēdējo 18 mēnešu laikā.

Diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 67322883, e-pastu lato@lato.lv vai aizpildot elektronisko reģistrācijas formu. Vietu skaits ir ierobežos!