LATO organizē semināru par situāciju Baltkrievijā

15.02.2011. 20:55

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu Latvija un EuroCivitas š.g. 22. februārī rīko semināru „Baltkrievija pēc vēlēšanām: analīze un prognozes”, kura mērķis ir veicināt padziļinātu izpratni par notiekošo Baltkrievijā Latvijas ekspertu un plašākas sabiedrības vidū. Seminārs notiks 22. februārī no plkst. 9:30 līdz 11:30 viesnīcā Radisson Blue Hotel Latvija, SkyPoint zālē 27. stāvā, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Semināra ietvaros tiks apskatītas tādas aktuālas tēmas kā situācija Baltkrievijas iekšpolitikā pēc prezidenta vēlēšanām, attiecības ar starptautiskiem partneriem, it īpaši ar Krieviju un Eiropas Savienību, un Baltkrievijas demokrātisko spēku perspektīvas. Seminārā piedalīsies divi eksperti no Baltkrievijas: Pjotrs Marcevs, Baltkrievijas Lietišķās avīzes galvenais redaktors, Baltkrievijas stratēģisko pētījumu institūta dibinātājs un valdes loceklis un Vladimirs Mackevičs, Baltkrievijas metodologs, filozofs un politologs, Humanitāro tehnoloģiju aģentūras dibinātājs un vadītājs

Seminārā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 67322883, e-pastu lato@lato.lv vai izmantojot e-reģistrāciju. Vietu skaits ir ierobežots!

Semināra programma un runātāju biogrāfijas (pdf)