Iznācis analītisku eseju un rakstu krājums “The Rīga Conference Papers 2011”

12.04.2011. 20:35

Gatavojoties Rīgas konferencei 2011, kas notiks šī gada 16. – 17. Septembrī, Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) ir sagatavojusi un šodien publiskos analītisku eseju un rakstu krājumu „The Rīga Conference Papers 2011”.

Projekta mērķis ir veicināt kvalitatīvu diskusiju par ārpolitikas un drošības aktuālajiem jautājumiem. Krājumā ir lasāmi astoņi oriģināldarbi, kuru autoru vidū ir Edvards Lūkass (The Economist), Baltijas Attīstības Foruma (The Baltic Development Forum) priekšsēdētājs Uffe Ellemans-Jensens, Maskavas Kārnegī (Carnegie) centra konsultatīvās padomes pārstāvis Konstantīns von Eggerts, enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš un citi.

„Rīgas Konference sevi jau ir pierādījusi kā Ziemeļeiropā lielākais ārpolitikas debašu forums. Interese par konferences programmu aizvien pieaug tādēļ, papildus konferences oficiālajai programmai, LATO vēlas ievest vēl vienu debašu formātu – analītisku eseju un rakstu krājumu. Ceram, ka krājumā publicētie viedokļi un analītika veicinās kvalitatīvu diskusiju par jautājumiem, kas starptautiskajā dienaskārtībā ir mūsu reģionam īpaši aktuāli”, projekta mērķi skaidro LATO valdes priekšsēdētājs Toms Baumanis.

Projekts tapis ar Eiropas Komisijas Pārstāvniecības Latvijā, Sorosa Fonda – Latvija un Konrāda Adenauera fonda atbalstu. Krājums plašākai auditorijai ir pieejams un brīvi lejupielādējams Rīgas konferences mājas lapā: www.rigaconference.lv.

The Riga Conference Papers 2011