Notiks seminārs „Centrālāzija: reģiona attīstības ekonomiskie, politiskie un drošības aspekti”

04.04.2011. 20:45

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu Latvija š.g. 11. aprīlī rīko semināru „Centrālāzija: reģiona attīstības ekonomiskie, politiskie un drošības aspekti”, kura mērķis ir veicināt padziļinātu izpratni par notiekošo Centrālāzijas reģionā Latvijas ekspertu un plašākas sabiedrības vidū. Seminārs notiks 11. aprīlī no plkst. 9:30 līdz 11:30 viesnīcā Radisson Blue Hotel Latvija, SkyPoint zālē 27. stāvā, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Seminārs ir veltīts Centrālāzijas reģiona ekonomiskās, politiskās un drošības situācijas analīzei nacionālajā un reģionālajā kontekstā. Seminārā piedalīsies divi eksperti no Kirgizstānas un Tadžikistānas: Murats Sujunbajevs (Murat Suyunbaev), Kirgizstānas Republikas prezidenta Starptautiskā stratēģisko pētījumu institūta galvenais eksperts, Kirgizstānas Valsts universitātes Asociētais profesors; Muatara Haidarova (Muatar Khaydarova), Juridiskas palīdzības bezpeļņas starptautiskā centra „Affiliate” Tadžikistānā (ICNL/LLC Affiliate) direktore, NVO „Sabiedrība un likums” priekšsēdētāja.

Semināra programmu un ekspertu biogrāfijas var lejupielādēt šeit.

Seminārā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa e-pastu lato@lato.lv vai izmantojot e-reģistrāciju. Vietu skaits ir ierobežots!