LATO aicina jauniešus tikties ar Latvijas vadošajiem enerģētikas ekspertiem

21.07.2011. 16:03

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa Fondu Latvija aicina jauniešus (>30) izmantot iespēju paplašināt savas zināšanas un erudīciju enerģētikas jautājumos, tiekoties ar neatkarīgiem enerģētikas ekspertiem. Ja uzskati sevi par topošo enerģētikas ekspertu, vai arī Tev ir padziļināta interese par enerģētikas politiku un tās veidošanu Latvijā, piesakies uz šo tikšanos!

LATO organizētās un Sorosa Fonds Latvija atbalstītās tikšanās laikā neformālā gaisotnē jaunieši kopā ar pieredzējušies enerģētikas jomas pārzinātājiem apspriedīs aktuālāko enerģētikas sfērā, esošās Latvijas enerģētikas problēmas un iespējamos alternatīvos risinājumus. Tikšanās laikā jaunieši varēs uzdot ekspertiem svarīgus un sev interesējošus jautājumus, kā arī piedalīties viedokļu apmaiņā ar citiem jauniešiem par enerģētiku.

Jauniešu tikšanās ar ekspertiem notiks 18.augustā un tā ir paredzēta kā sagatavošanās priekšvēlēšanu diskusijai ar politiķiem no Latvijas lielākajām partijām, kura, savukārt, notiks 24.augustā. Tādēļ, ja esi jaunietis, kurš vēlas pieteikties, pārbaudi, vai šajos datumos varēsi apmeklēt abus pasākumus!

Priekšvēlēšanu diskusijā jaunieši varēs uzdot politiķiem jautājumus par enerģētikas plānošanu, nākotnes vīzijām enerģētikas jomā un viņu partijas padarīto enerģētikas problēmu mazināšanā pēdējā gada laikā. Šāda enerģētikas diskusija ar politiķiem notika arī pirms gada, piesaistot politiķu, uzņēmēju, investoru, ekspertu, vēstniecību pārstāvju un citu interesi.

Tie jaunieši, kuri sevi parādīs kā aktīvus, zinošus un ieinteresētus topošos enerģētikas ekspertus gan tiekoties ar enerģētikas sfēras lietpratējiem, gan diskutējot ar Latvijas politiķiem, saņems iespēju doties izglītojošā un informējošā braucienā uz Briseli.

Sīkāku informāciju par norises vietu un laiku gaidāmajiem pasākumiem uzaicinātajiem jauniešiem paziņosim pēc reģistrācijas beigām, taču pieteikties uz tikšanos ar enerģētikas ekspertiem var tūlīt, aizpildot e-reģistrāciju un atsūtot savu CV uz elina@lato.lv Reģistrācija ir atvērta līdz 5. augustam. Vietu skaits ir ierobežots!

Ja ir kādas neskaidrības un jautājumi raksti uz e-pastu elina@lato.lv.

Seko jaunumiem: Twitter, Facebook