Aicinām jauniešus pievienoties Rīgas konferences organizatoru komandai!

19.08.2011. 08:54

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar Latvijas Aizsardzības ministriju un Latvijas Ārlietu ministriju organizē Rīgas konferenci – lielāko drošības un ārpolitikas forumu Baltijas jūras reģionā. Plašāk par konferenci: www.rigaconference.lv

Katru gadu Rīgas konference izceļas ar pasaules līmeņa runātāju, dalībnieku un viesu skaitu, kuru vidū ir starptautiski atzīti akadēmiķi, politiķi, eksperti un mediji. Taču augsta līmeņa konferenci raksturo ne tikai tās saturs un starptautisku viesu klātbūtne, bet arī augsta līmeņa organizācija, serviss un viesmīlība. Citiem vārdiem sakot – profesionāla komanda. Tās kodols jau vairākus gadus ir nemainīgs. Ar vien klāt nāk jauni, talantīgi, apķērīgi un uz rezultātu orientēti jaunieši – tie, kas izejot Rīgas konferences „skolu” ir ieguvuši lieliskas iemaņas, prasmes, pieredzi un savu profesionālo attīstību turpina uzņemoties citus projektus LATO vai arī pievienojas ministrijām, ar labām sekmēm turpina savu akadēmisko izglītību, vai rod pielietojumu savām zināšanām arī biznesa struktūrās.

Arī šogad LATO piedāvā šādas vienreizējas prakses iespējas 10 darboties gribošajiem jauniešiem Rīgas konferences 2011 ietvaros. Piesakies un pierādi sevi strādājot kopā ar labākajiem savas nozares profesionāļiem, izmēģini savus spēkus mediju, loģistikas vai pasākumu menedžmenta jomā!

Varam apsolīt neparakstāmu gandarījumu par labi izdarītu darbu – pozitīvām atsauksmēm un sajūtu, ka strādājot kopā mēs varam visu! Solām Tev impulsu turpmākai izaugsmei, karjerai noderīgas prasmes un kontaktus, kā arī labākos komandas biedrus!

Prasības pretendentiem: labas angļu valodas zināšanas (jebkuras citas valodas zināšanas būs apsveicamas), komunikablitāte, precizitāte, atbildības sajūta, spēja darboties komandā un svarīgākais – spēt pieņemt pastāvīgus lēmumus vislabākajam rezultātam.

Pieteikties praksei var līdz 30. augustam, sūtot savu CV uz adresi jelena@lato.lv, e-pastā norādot jomas, kurās ir vēlme darboties. Iespējamās prakses pozīcijas var apskatīt šeit.

Nenokāvē iespēju pievienoties mūsu radošajai komandai un kļūt par vienu no Rīgas konferences 2011 organizatoriem!