Diskusija “Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas”: mediju monitorings

26.08.2011. 15:08

Pašreizējam Atjaunojamās enerģijas likumprojektam nav partiju atbalsta
24.08.2011. LETA

Saeimā pirmajā lasījumā atbalstītajam Atjaunojamās enerģijas likumprojektam pašreizējā redakcijā nav atbalsta, liecina gaidāmajās Saeimas vēlēšanās kandidējošo partiju pārstāvju teiktais šodien notikušajā Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija rīkotajā diskusijā “Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas”.

Pilns raksts: http://bit.ly/oULWWo

Zatlers: Gazprom šogad samazināja cenu Latvijai, lai mēs nemeklētu alternatīvas
24.08.2011. Nozare.lv

Krievijas gāzes kompānija Gazprom šogad samazināja cenu Latvijai, lai netiktu meklētas alternatīvas gāzes piegādes, šodien Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu-Latvija rīkotajā diskusijā Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas paziņoja bijušais Valsts prezidents, tagad jaundibinātās Zatlera reformu partijas līderis Valdis Zatlers.

Pilns raksts: http://bit.ly/qZ6b2P

Populārāko partiju pārstāvji “noraksta” ogļu stacijas ideju
24.08.2011. LETA

Sabiedrībā populārāko partiju pārstāvji uzskata, ka savulaik Kurzemē iecerētā ogļu stacija vairs nav aktuāla, savukārt par Latvijas līdzdalību tādos lielos enerģētikas projektos kā Visaginas atomelektrostacija (AES) un sašķidrinātās gāzes terminālis viņu viedokļi atšķiras. Tā liecina partiju pārstāvju teiktais šodien notikušajā Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu-Latvija rīkotajā diskusijā “Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas”.

Pilns raksts: http://bit.ly/rgJ22Q

Aicina aktīvāk cīnīties pret ļaunprātīgajiem nemaksātājiem
24.08.2011. Nozare.lv

Lai risinātu apkures parādus, aktīvāk būtu jācīnās pret ļaunprātīgajiem nemaksātājiem, šādu viedokli šodien Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu-Latvija rīkotajā diskusijā “Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas” pauda vairāku populārāko partiju pārstāvji.

Pilns raksts: http://bit.ly/pr3YQT

Politiķi rosina enerģētikas jomā vairāk izmantot Latvijas vietējos resursus
24.08.2011. BNS

Latvijai enerģētikas jomā būtu vairāk jāizmanto vietējie resursi, trešdien publiskā politiķu priekšvēlēšanu diskusijā “Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas” norādīja vairāki politiķi. Vairāki diskusijas dalībnieki uzsvēra, ka jāizveido vienota enerģētikas politika un jāizvirza konkrēti mērķi, kā arī aicināja pilnvērtīgi izmantot vietējos resursus.

Pilns raksts: http://bit.ly/qkkSZU

Enerģētikas rasols
26.08.2011. Nika Aleksejeva, www.mansmedijs.lv

Tuvojas 11. Saeimas vēlēšanas, kas man atgādina tādu kā gatavošanos dzimšanas dienai. Vēlētājs šajās svinībās ir noslogotas mātes lomā, kurai jārūpējas, ko likt ciemiņiem galdā. “Ai, ko tur daudz gudrot? Paskatīšos, ko tirgū piedāvā.” Un aiziet māte uz tirgu. Iet māte gar tirgus letēm un katrs pārdevējs (politiķis) slavē savus tomātus un nopeļ citus: “Tas tur nemāk strādāt, viņa tomāti nav tik labi kā manējie!” Dažkārt pārdevēji apvienojas un saka: “Pērc pie manis 1 kg tomātu un saņem 20% atlaidi, pērkot gurķus pie mana politiskā kaimiņa.” Tas pats sajūtu līmenī notika, arī klausoties LATO organizēto diskusiju ar deputātu kandidātiem par enerģētikas jautājumiem. Tajā piedalījās Dzintars Zaķis (Vienotība), Mārtiņš Jirgens (ZZS), Ivars Zariņš (SC), Einārs Cilinskis (VL-TB/LNNK), Valdis Zatlers (ZRP).

Pilns raksts: http://bit.ly/qC8t15