LATO aicina piedalīties diskusijā „Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas”

16.08.2011. 14:37

Š.g. 24. augustā no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 notiks publiskā priekšvēlēšanu diskusija „Enerģētikas izaicinājumi Latvijā: risinājumi un perspektīvas”. Diskusiju organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa Fondu – Latvija, un tā notiks Radisson Blu „Latvija”, zālē BETA 2, Elizabetes ielā 55.

Jau pagājušogad LATO aicināja enerģētikas ekspertus, enerģētikas politikas veidotājus apspriest aktualitātes enerģētikas sfērā, un šī diskusija ieguva plašu atsaucību no politiķiem, uzņēmējiem, investoriem, ekspertiem, vēstniecību pārstāvjiem un citiem interesentiem. Šī gada diskusija ir kā turpinājums jau pagājušogad iesāktajām debatēm sabiedrības uzmanības pievēršanai enerģētikas jautājumiem. Ar pagājušā gada diskusijas kopsavilkumu var iepazīties šeit.

Šogad diskusijā ir aicināti piedalīties piecu politisko partiju pārstāvji: Dzintars Zaķis (Vienotība), Ivars Zariņš (politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs”), Einārs Cilinskis (Visu Latvijai – TB/LNNK), Mārtiņš Jirgens (Zaļo un Zemnieku savienība) un Valdis Zatlers (Reformu partija). Diskusiju vadīs LATO valdes loceklis, RSU asociētais profesors Dr. Andris Sprūds.

Politiķu diskusiju tiešraidē varēs noskatīties arī portālā DELFI.

Enerģētikas diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 29328918 vai nosūtot vēstuli uz e-pastu elina@lato.lv līdz 23. augustam (ieskaitot), norādot vārdu, uzvārdu, darba/studiju vietu vai organizāciju. Vietu skaits ir ierobežots!

Diskusijas programma