Audi atbalsta Rīgas konferenci 2011

09.09.2011. 11:28

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar LR Aizsardzības ministriju un LR Ārlietu ministriju organizē starptautisku konferenci Rīga Conference 2011, kura šogad notiks laika posmā no 16. līdz 17. septembrim.

Rīgas konference ir kļuvusi par vadošo ārpolitikas un drošības politikas forumu Eiropas ziemeļos, nodrošinot tikšanās vietu pasaulē ievērojamiem politiskiem, intelektuāliem un biznesa līderiem, lai apspriestu aktuālākos jautājumus starptautiskajā dienaskārtībā.

Audi dīleri Latvijā „Møller Auto Rīga” un „Møller Auto Lidosta” uzsākuši sadarbību ar foruma organizatoriem, nodrošinot augsto viesu pārvadāšanu ar jaunākajiem Audi markas automobiļiem.

„Audi ir viens no vadošajiem auto ražotājiem premium segmentā. Tas ir iespējams ne tikai pateicoties nepārtrauktam progresam tehnoloģiju izstrādē, bet arī esot sociāli aktīviem un atbildīgiem. Audi visā pasaulē regulāri nodrošina mobilitāti ievērojamu starptautisku konferenču, samitu viesiem un dalībniekiem, kas ar savu darbu dod ieguldījumu politikā, ekonomikā un drošībā”, saka Ingus Rūtiņš SIA „Moller Auto Latvia” direktors.

Jau otro gadu pēc kārtas konferenci varēs vērot tiešraidē Rīgas konferences 2011 mājas lapā www.rigaconference.lv/live, kā arī DELFI.lv. Konferences paneļdiskusiju dalībniekiem jautājumus un komentārus varēs nosūtīt ar Twitter vai Facebook kontiem, kā arī izmantojot komentāru iespējas Rīgas konferences 2011 mājas lapā.