Rīgas konferences 2011 atvērto pasākumu programmas ietvaros notiks ekspertu diskusija par Baltkrieviju

12.09.2011. 11:07

Š.g. 16. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Rīgas konferences 2011 ietvaros notiks diskusija „Belarus: Lost in Translation?”. Diskusiju organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, un tā notiks Radisson Blu „Rīdzene”, zālē „Bastjes”, Reimersa ielā 1.

Diskusijas mērķis ir veicināt izpratni par norisēm un situāciju Baltkrievijā, diskutēt par turpmāko Baltkrievijas ekonomisko, politisko un sociālo attīstību un nākotnes scenārijiem. Diskusijas laikā eksperti mēģinās atbildēt uz jautājumu, kā veidot sabalansētu politiku Baltkrievijas virzienā, lai netiktu kompromitētas vispārējās demokrātijas vērtības, kuras aizstāv Rietumu sabiedrība, neupurējot arī ekonomiskās intereses. Detalizētāk tiks izdiskutēts jautājums par reālistiskas un ilgtspējīgas ārpolitikas veidošanu saskaņā ar kopējām ES vērtībām, interesēm un politikām, kā arī, ņemot vērā kaimiņvalstu ekonomiskās intereses Baltkrievijā.

Diskusijas darba valoda – angļu!

Diskusijā par Baltkrieviju aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 29328918, nosūtot vēstuli uz e-pastu elina@lato.lv līdz 15.septembrim (ieskaitot), norādot vārdu, uzvārdu, darba/studiju vietu. Vietu skaits ir ierobežots!

Seko LATO un uzzini vairāk: Draugiem.lv, Facebook, un Twitter lapās!

Diskusijas programma (angļu valodā)