Diskusija ar Ēģiptes vēstnieku par situāciju Ziemeļāfrikā

17.11.2011. 02:06

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) ar NATO Publiskās diplomātijas nodaļas atbalstu 23.novembrī plkst.18.00 piedāvā apmeklēt diskusiju ar Mohamed Osama Taha Emagdoub – Ēģiptes vēstnieku Zviedrijā, kurš ir atbildīgs arī par Baltijas valstīm. Diskusija notiks Radisson Blu Hotel „Latvija” (Elizabetes ielā 55), konferenču zālē „LAMBDA”, 2.stāvā.

Diskusija būs veltīta tēmai ”Revolūcijas Ēģiptē un Ziemeļāfrikā un sociālo mediju ietekme uz politiskajiem režīmiem”. Tikšanās laikā Ēģiptes vēstnieks informēs par aktuālākajiem notikumiem ne tikai Ēģiptē, bet arī visā reģionā un sniegs ieskatu tajā, kādas ir bijušas sekas revolūcijām, kas šogad aizsākās Ziemeļāfrikā. Tāpat sīkāk tiks iztirzāts jautājums, cik lielā mērā sociālie mediji var veicināt politiskas reformas nedemokrātiskos režīmos. Vēstnieks runās arī par demokrātijas veidošanas procesiem, kas pašlaik notiek Ēģiptē, kā arī aicinās klātesošos diskutēt par Ēģiptes un visa reģiona turpmāko attīstību. Pēc diskusijas dalībnieki un vēstnieks tiks aicināti uzkavēties neformālām sarunām pie kafijas tases un nelielām uzkodām.

Diskusijai ar Ēģiptes vēstnieku Zviedrijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 29328918 vai aizpildot e-reģistrāciju (zemāk), vai nosūtot vēstuli uz e-pastu lato@lato.lv līdz 23.novembrim, plkst.12.00, norādot vārdu, uzvārdu, darba/studiju vietu vai organizāciju. Diskusijas darba valoda – angļu. Vietu skaits ir ierobežots!

Reģistrācija ir slēgta.