Diskusija ar ASV vēstnieku NATO Ivo Dālderi

13.12.2011. 20:13

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā aicina visus interesantus apmeklēt diskusiju ar ASV vēstnieku NATO Ivo Dālderi (Ivo Daalder). Diskusija notiks 19.decembrī plkst. 17.30 LU Akadēmiskās bibliotēkas 2.stāva Lielajā zālē, Rūpniecības ielā 10 (karte). 

Sarunas temats būs veltīts globālās drošības situācijas analīzei, progresu un izaicinājumiem Afganistānas misijā, kā arī Alianses šī gada operāciju Lībijā. Diskusija notiks angļu valodā.

Ivo Dālderis kopš 2009.gada ir iecelts par ASV pastāvīgo pārstāvi NATO. Viņš ir strādājis arī kā eksperts Eiropas jautājumos Nacionālās drošības padomē Klintona administrācijas laikā no 1995.līdz 1997.gadam, kā arī bijis viens no Baraka Obamas ārpolitikas padomniekiem viņa 2008.gada priekšvēlēšanu kampaņā.

Vēstnieks Ivo Dālderis ir arī pētnieks un autors vairākām grāmatām, no tām jaunākās:

In the Shadow of the Oval Office: Profiles of the National Security Advisers and the Presidents they Served—From JFK to George W. Bush (with I. M. Destler) http://goo.gl/Cgx00

America Unbound: The Bush Revolution in Foreign Policy (with James M. Lindsay) http://goo.gl/6XHuS

Diskusijā aicināti piedalīties visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 29328918, e-pastu lato@lato.lv vai aizpildot elektronisko reģistrācijas formu. Vietu skaits ir ierobežots!

Reģistrācija ir noslēgusies.