Uz Lieldienām iepriecināsim Latvijas karavīrus Afganistānā

05.04.2012. 13:25

Jau par tradīciju ir kļuvusi akcija svētkos un valstiski nozīmīgos datumos sagādāt Afganistānā dienošajiem Nacionālo Bruņoto spēku karavīriem veltes, cienastu un dāvaniņas no Latvijas. Uz Lieldienām arī Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) piedalījās Latvijā ražoto produktu sūtījumu komplektēšanā, lai varētu iepriecināt mūsu karavīrus gaidāmajos svētkos.

Mūsu kontingenta karavīriem nozīmīgu svētku laikā – Lāčplēša dienā, 18.novembrī, Līgo svētkos, kā arī tādos svētkos kā Ziemassvētkos, Lieldienās – ir svarīgi apzināties, ka par viņiem šeit, Latvijā, neesam aizmirsuši. Katru sūtījumu Afganistānā dienošie Latvijas karavīri saņem ar patiesu prieku, jo tā ir iespēja iepazīstināt citu valstu Starptautisko operāciju pārstāvjus ar Latviju, ar lepnumu parādīt savas zemes veikumu un sajust atbalstu no mājām, kas emocionāli grūtajā ikdienā ir vissvarīgākais.

Sadarbībā ar Aizsardzības ministriju LATO vērsās pie SIA „Skrīveru saldumi” ar lūgumu atbalstīt šo akciju un nodrošināt savu produkciju, kuru nogādāt Latvijas karavīriem. Karavīri Afganistānā ir iecienījuši Latvijas saldumus un Skrīveros ražotās gotiņas ir viens no iecienītākajiem našķiem, kas ir izpelnījies atzinību visu ISAF kontingenta karavīru vidū. Kā stāsta paši karavīri, tad gardumi no dzimtenes vienmēr tiek reprezentēti citu valstu karavīriem, jo tādā veidā ne tikai var izveidot labākas attiecības, bet arī parādīt, cik lepni varam būt par savu valsti.

Izsakām lielu pateicību SIA „Skrīveru saldumi”, kuri piekrita sniegt šo nesavtīgo atbalstu un dos karavīriem iespēju nobaudīt gardumus no mājām. Īpašs paldies Dacei Vītoliņai, SIA „Skrīveru saldumi” mārketinga speciālistei. Tā kā Aizsardzības ministrija šādus sūtījumus cenšas noorganizēt uz visiem svētkiem, ceram arī uz turpmāku atsaucību.

Zemāk redzamas bildes ar Skrīveros ražoto produkciju, kuru saņems mūsu karavīri, un to, kā LATO devās pakaļ saldumu pilnajām kastēm, kuras pavisam drīz tiks nogādātas Afganistānā.