Baltijas jaunsargu nometne: Mediju monitorings

26.06.2012. 12:00

Svinīgi atklāj Baltijas jaunsargu nometni „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem”

19.06.2012. Cesis.lv

Šorīt, 19. jūnijā Cēsīs, atpūtas un sporta bāzē „Pipariņi”, notika Baltijas valstu jaunsargu nometnes „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem” svinīgā atklāšana. Kopumā bija sapulcējušies 126 dalībnieki no visām Baltijas valstīm, tai skaitā 18 jaunieši no Cēsīm.

Pilns raksts: http://ej.uz/vtpp

Baltijas jaunsargu nometnē viesojas ASV karavīri

20.06.2012. Sargs.lv

Šodien, 20. jūnijā, Baltijas jaunsargu nometnē „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem” viesojas apvienoto sauszemes un gaisa spēku starptautisko militāro mācību„Saber Strike” dalībnieki – ASV Jūras spēku 1. vienības 3. bataljona 25. jūras pulka astoņi karavīri.

Pilns raksts:  http://ej.uz/kniz

Cēsīs jaunsargi ar ekspertiem diskutēs par ārpolitikas un drošības jautājumiem

21.06.2012. Delfi.lv

Baltijas valstu jaunsargu nometnes “Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem” ietvaros ceturtdien Cēsu Bērnu un jauniešu centrā, Bērzaines ielā 4, notiks politiskā diskusija par ārpolitikas un drošības politikas jautājumiem.

Pasākumā jaunsargi no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, kā arī Cēsu novada vidusskolu audzēkņi diskutēs ar projekta patronu, aizsardzības ministru Arti Pabriku, Konrāda Adenauera fonda Baltijas valstīs vadītāju Andreasu Kleinu (Andreas Klein) un ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Gārberi (Judith G. Garber).

Pilns raksts: http://ej.uz/b12d

Baltijas jaunsargi diskutē ar Aizsardzības ministru un ASV vēstnieci

21.06.2012. Cesis.lv

Ceturtdien, 21. jūnijā, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā norisinājās Baltijas jaunsargu nometnes „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem” politiskā diskusija. Tajā kā eksperti piedalījās Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs Artis Pabriks, ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere, Konrāda Adenauera Fonda Baltijas biroja direktors Andreas M. Kleins, kā arī Cēsu novada domes deputāte Inese Suija – Markova.

Pilns raksts: http://ej.uz/uyn6

Karavīri, zemessargi un jaunsargi piedalīsies Cēsu kauju piemiņas pasākumos

19.06.2012. Latvijas Radio

Piektdien, 22.jūnijā, godinot 1919.gada jūnijā Cēsu kaujās kritušos karavīrus, Cēsīs, Vienības laukumā, notiks bruņoto spēku militārā parāde, informē AM Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļa. Parādē soļos Latvijas armijas un Igaunijas Aizsardzības spēku karoga vads, Instruktoru skolas, Kājnieku skolas, kā arī Zemessardzes 22. un 27.kājnieku bataljona karavīri un zemessargi. Parādi komandēs Instruktoru skolas komandieris majors Sandris Gaugers. Parādes laikā varēs vērot arī Štāba bataljona Godasardzes rotas karavīru un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) orķestra defilē programmu.

Pilns raksts: http://ej.uz/x9ia

Karavīri, zemessargi un jaunsargi godina Cēsu kaujās kritušos karavīrus

22.06.2012. Flickr.com

Piektdien, 22.jūnijā, godinot 1919.gada jūnijā Cēsu kaujās kritušos karavīrus, Cēsīs, Vienības laukumā, notika bruņoto spēku militārā parāde. Militāro parādi apmeklēja aizsardzības ministrs Artis Pabriks, NBS komandieris ģenerālmajors Raimonds Graube, regulāro spēku un Zemessardzes vienību pārstāvji, kā arī jaunsargi, Igaunijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Mati Vārmans un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

Foto no parādes: http://ej.uz/kh9e

Baltijas valstu jaunsargu nometne “Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem”

18.06.2012. Rekrutrēšanas un jaunsardzes centrs

Rekrutēšanas un jaunsardzes centra rakstu apkopojums par aizvadīto nometni, tās programmu, svarīgākajām aktivitātēm un jaunumiem.

Saite uz rakstiem: http://ej.uz/5d8p

Foto no nometnes: