<!–:lv–>Iespējas jaunajiem profesionāļiem pilnveidot savas zināšanas<!–:–>

14.08.2012. 12:23

LATO aicina topošos ekspertus piedalīties divos tālāk minētajos pasākumos. Tās ir iespējas, kurās ne tikai pielietot savas esošās zināšanas, iegūt jaunas no saviem vienaudžiem un dažādiem starptautisko attiecību, drošības, aizsardzības u.c. jomu ekspertiem, bet arī iespējas paplašināt savu profesionālo kontaktu tīklu. Tāpēc aicinām jauniešus piedalīties mūsu sadarbības partneru organizētajos pasākumos.

Diskusija „Latvijas prezidentūras prioritāšu meklējumos” 29.augustā plkst.15.00

Latvija 2015.gada pirmajā pusgadā uzņemsies Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidentūras pienākumus. Latvija būs vienā prezidentūras trio kopā ar Itāliju un Luksemburgu. Lai palīdzētu Latvijai noskaidrot iespējamās tās pamatprioritātes, tiek rīkota jauno pētnieku un zinātnieku diskusija, kurā tiek aicināti piedalīties jaunie pētnieki un zinātnieki, kas darbojas augstskolās (maģistranti, doktoranti), pētnieciskajās institūcijās un nevalstiskajās organizācijās. Diskusijas uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus Latvijas prezidentūras pamatprioritātēm.

Interesentus lūdzam pieteikt dalību pasākumā, rakstot uz aldis.bulis@gmail.com vai zvanot tel. 25934522 (norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju). Diskusijai pieteikties var līdz 20.augustam. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Diskusijas potenciālajiem dalībniekiem savā pieteikumā ir jāietver arī priekšlikumi Latvijas prezidentūras pamatprioritātēm un to pamatojums (izvirzīt 3-5 priekšlikumus un pamatot tos 1 lpp. apjomā un nosūtīt to kopā ar savu pieteikumu uz norādīto e-pastu). Pilna diskusijas programma: http://ej.uz/diskprog

Baltijas – Krievijas Jauniešu forums 16.-19.oktobrī Tallinā

Igaunijas Atlantiskā līguma organizācija (EATA) organizēs jau otro Baltijas – Krievijas jauniešu forumu, kurš no 16.līdz 19.oktobrim notiks Tallinā, Igaunijā. Līdzīgi kā pagājušogad, arī šogad forumā tiks diskutēts par Krievijas attiecībām ar NATO, Eiropas Savienību un Baltijas valstīm. Jauno līderu forumā iepriekšējā gadā piedalījās 45 topošie profesionāļi no Krievijas un Baltijas valstīm, kuriem lekcijas pasniedza dažādi eksperti, amatpersonas, profesori u.c.

EATA aicina pieteikties forumam studentus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, jaunos pētniekus ar interesi drošības, aizsardzības un starptautisko attiecību jomā līdz 30.augustam. Interesentiem lūgums sazināties ar LATO projektu vadītāju Elīnu Neimani pa e-pastu elina@lato.lv, lai saņemtu sīkāku informāciju par gaidāmo forumu. Dalības maksa ir 30 eiro, taču izvēlētajiem foruma dalībniekiem tiks segtas transporta un dzīvošanas izmaksas.

Nepalaidiet garām iespēju pilnveidot savas profesionālās iemaņas un nenokavējiet pieteikšanās termiņus!