<!–:lv–>Rīgas konference 2012 jau 14.un 15.septembrī<!–:–><!–:en–>The Rīga Conference 2012 is coming<!–:–>

15.08.2012. 10:32

Septembra vidū Rīga jau septīto reizi uzņems vairāk kā 300 pašmāju un ārvalstu ekspertus, politiķus, diplomātus un biznesmeņus, lai tos pulcētu vienkopus debatēm par aktuālākajiem ārpolitikas, drošības un starptautisko attiecību dienaskārtības jautājumiem.

Kopš 2006.gada Rīgas konference ir kļuvusi par vienu no lielākajiem un ievērojamākajiem forumiem Ziemeļeiropā ar kvalitatīvām augsta līmeņa dikusijām. Arī šogad konferences viesu vidū būs pārstāvji no vairāk kā 30 valstīm, kuri pirms rudens darba sesijas debatēs par svarīgākajiem globālās dienaskārtības jautājumiem.

Šogad konference fokusēsies uz tādiem jautājumiem kā eirozonas krīze; cīņa par ietekmi Arktikas reģionā; kas ir sagaidāms no Baltkrievijas; kādas pārmaiņas tuvākajā nākotnē paredzamas ASV un Eiropas attiecībās; NATO gatavība dalībvalstu finansiālajām problēmām, kā arī citām starptautiski nozīmīgām tēmām.

Šogad koferencei ir izvēlēta jauna identitāte, ar kuru var iepazīties jaunajā mājas lapas versijā www.rigaconference.lv.

Arī šogad visiem interesentiem būs iespēja vērot konferences debates tiešraidē Rīgas konferences 2012 mājas lapā www.rigaconference.lv/livestream, tāpēc ikviens ir laipni aicināts pierakstīties atgādinājumam par tiešraidi 14.un 15.septembrī.