<!–:lv–>Ziemassvētku akcija „Papildināsim Ogres novada Madlienas bibliotēkas krājumu!” <!–:–>

05.12.2012. 08:40

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) jau otro gadu, rīko Ziemassvētku akciju „Papildināsim Ogres novada Madlienas bibliotēkas krājumu!

Madlienas pagasts atrodas Latvijas ģeogrāfiskajā centrā. Neskatoties uz to, ka netālu atrodas gan Ogre, gan Rīga, tā ir viena no daudzajām vietām Latvijā, kur trūkst finansiālo līdzekļu bibliotēkas attīstībai. 2010. Un 2011. gada Ziemassvētkos LATO biedru vidū tika aizsākta grāmatu vākšanas tradīcija. Tās ietvaros izdevās papildināt Ogres novada Madlienas bibliotēkas grāmatu krājumu.

Katram no mums ir kāda grāmata, kas ir bijusi vērtīga dzīves uzskatu veidotāja. LATO vārdā aicinām neturēt šādas vērtīgas lietas Jūsu plauktos, bet dalīties ar grāmatām tālāk, dodot iespēju ar to saturu iepazīties arī citiem. Lai sagādātu prieku lasīt gribētājiem, aicinām arī Jūs šogad atbalstīt šo akciju un ziedot grāmatas Ogres novada Madlienas bibliotēkas krājumam

Bibliotēkas grāmatplaukti būtu īpaši priecīgi par grāmatām, kuras iznākušas pēdējo gadu laikā.

Ziemassvētku akcija „Papildināsim Ogres novada Madlienas bibliotēkas krājumu!” aizsāksies 3. decembrī un ilgs līdz 20.decembrim.

Grāmatas gaidīsim LATO birojā (Rūpniecības ielā 10., 3. stāvā) līdz 20. decembrim.

Akcijas koordinatore – Zane Štāla, zane@lato.lv, 29624 999