13.maijā SHAPE StratCom vadītāja Marka Leitija publiskā lekcija

07.05.2013. 09:44

Latvijas Transatlantiskā organizācija, Ārlietu un Aizsardzības ministrijas aicina 13.maijā uz sabiedroto spēku augstākās virspavēlniecības Eiropā Stratēģiskās komunikācijas vadītāja Marka Leitija (Mark Laity) publisko lekciju „Perception becomes reality – the Strategic Communications challenge” plkst.16:00 Rīgas Stradiņa universitātē (Dzirciema iela 16), 3.auditorijā.

M.Leitijs ir vadošais NATO Stratēģiskās komunikācijas (StratCom) eksperts, kas piedalījies StratCom politikas izstrādāšanā un ieviešanā, kā arī ir ilggadējs bijušais BBC korespondents. M.Leitija vadītais Stratēģiskās komunikācijas departaments koordinē visas NATO militārās informācijas operācijas.

Lekcijas galvenais mērķis ir iepazīstināt ar NATO Stratēģiskās komunikācijas principiem, ar tās nozīmi un pielietojumu šobrīd aktuālo starptautisko drošības jautājumu risināšanā. Lekcijā tiks meklētas atbildes jautājumiem – kā uzvarēt informācijas karā, kādi līdzekļi ir izmantojumi, lai izplatītu spēcīgu vēstījumu, kāda loma ir Stratēģiskajai komunikācijai realitātes konstruēšanā, kā arī par Stratēģiskās komunikācijas lomu starptautiskajās operācijās.

Diskusiju vadīs Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas Studijas fakultātes docents un žurnālists Edijs Bošs.

Apzinoties mūsdienu tehnoloģiju izplatību un informācijas aprites ātrumu un apjomu, NATO ir izstrādājusi Stratēģiskās komunikācijas politiku, kas ir vērta, lai radītu efektīvu ieguldījumu starptautiskās drošības stiprināšanā un veicinātu vienota vēstījuma izplatīšanu.

Lekcijas valoda: angļu.

Reģistrējies diskusijai līdz 13.maija plkst. 12:00, aizpildot e-reģistrāciju (skatīt zemāk)  vai pa tālruni 22572285, vai nosūtot e-pastu uz katrina@lato.lv, norādot vārdu, uzvārdu, darba/studiju vietu vai organizāciju.