Gruzija un Austrumu partnerība: pēc prezidenta vēlēšanām, pirms Viļņas samita

31.10.2013. 17:47

Jau otro reizi viena gada laikā Gruzija dodas balsot. Gruzijas iedzīvotāju ievēl ne tikai nākotnes valsts vadītāju, bet līdz ar to arī tās likteni attīstītajā pasaulē. Gadu atpakaļ Gruzija spēra drošus soļus pretī demokrātijas principu nostiprināšanai valstī.

Prezidenta vēlēšanas 27. oktobrī ir vēl viens pārbaudījums jaunajai demokrātijai un izaicinājums visiem tajās iesaistītajiem politiskajiem spēkiem.

Gruzijas ārpolitikas prioritātes paliek nemainīgas un integrācijai Eiropas un Eiro-Atlantiskajās institūcijās ir milzīga nozīme. Šis ir laiks, kad noskaidrosies, kā starptautiskā sabiedrība atbildēs uz jauno demokrātiju vēlmi pievienoties demokrātiskaijai pasaules daļai.

Austrumu partnerības samits Viļņā ir samits, kas nesīs vēsturiskas iespējas un izaicinājumus Austrumu partnerībai un ES. Ko mēs sagaidām no diskusijām Viļņā un pēc tam?

Gruzijas vēstniecība Latvijā ielūdz jūs uz diskusiju “GRUZIJA UN AUSTRUMU PARTNERĪBA: PĒC PREZIDENTA VĒLĒŠANĀM, PIRMS VIĻŅAS SAMITA” 5. novembrī Rīgas Juridiskajā augstskolā, Strēlnieku ielā 4k-2!

Lai reģistrētos diskusijai, rakstiet e-pastu uz: riga.emb@mfa.gov.ge .

Diskusijas programmu varat aplūkot šeit.