Aicinām uz diskusiju ar mediju un diplomātijas ekspertu Nikolasu Kralevu!

24.04.2014. 09:42

Šodien, 24. aprīlī plkst. 16:00, Latvijas Transatlantiskā organizācija kopā ar ASV vēstniecību Latvijā aicina uz atvērtu diskusiju angļu valodā “Challenges for media & public diplomacy in a changing world” Rīgas Ekonomikas augstskolā Strēlnieku ielā 4a, telpā W42.

Diskusijas dalībnieki:

Nikolass Kralevs ir žurnālists, kā arī diplomātijas un starptautiskās politikas eksperts, kurš veido iknedēļas TV raidījumu “Sarunas ar Nikolasu Kralev”. Kralevs ir bijis laikrakstu Financial Times un Washington Times korespondents, kā arī publicējies The Atlantic, Foreign Policy Magazine un The Huffington Post. Ziņojot par ASV Valsts departamenta norisēm, Kralevs ir devies kopā ar četriem ASV Valsts sekretāriem – Hilariju Klintoni, Kondolīzu Raisu, Kolinu Pauelu un Madlēnu Olbraitu. Kralevs ir ieguvis maģistra grādu Hārvarda universitātes Džona Kenedija Valsts vadības skolā un runā piecās valodās.

Karina Maklelanda ir ASV vēstnieka Latvijā vietniece, iepriekš strādājusi par ģenerālkonsuli ASV ģenerālkonsulātā Surabajā, Indonēzijā, kā arī par Politisko un ekonomisko lietu padomnieci Ašgabatā, Turkmenistānā un Konsulāro lietu padomnieci Dublinā, Īrijā. Maklelanda savas karjeras laikā strādājusi arī par ASV prezidenta un Valsts sekretāra vecāko padomnieci Kaspijas jūras līča enerģētikas diplomātijas jautājumos un par Eirāzijas reģionālās enerģētikas lietu padomnieci Vašingtonā. Maklelanda ieguvusi maģistra grādus ASV Nacionālajā Armijas kara koledžā, ASV Nacionālajā Aizsardzības universitātē un Sanfrancisko Valsts universitātē.

Ivars Ijabs ir politikas pētnieks, publicists un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors. 2010. gadā saņēmis Fulbraita stipendiju, lai Rutgers Ņūdžersijas Valsts Universitātē veiktu pētījumu par tēmu „Atmiņas politika un demokratizācija: pilsoniskās sabiedrības loma”. Ivaram Ijabam ir doktora grāds politikas zinātnē.