Norisināsies diskusija ar Peter D. Hudson “NATO pēc Velsas samita: jūras perspektīva”

02.09.2014. 21:41

2014.gada 9.septembrī Latvijas Kara muzeja Lielajā zālē no plkst. 16:30 notiks publiskā lekcija “NATO pēc Velsas samita: jūras perspektīva”, kuru organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar NATO Jūras spēka pavēlniecību un Latvijas Republikas Aizsardzības ministriju.

Publisko lekciju vadīs pieredzējušais Apvienotās Karalistes Jūras spēku viceadmirālis Pīters Hadsons (Peter D. Hudson), kurš savu dienestu Apvienotās Karalistes Jūras spēkos ir uzsācis tālajā 1980.gadā. Savukārt 2013.gadā viņš kļuva par NATO Jūras spēku pavēlniecības komandieri Nortvudā.

Runājot par izmaiņām NATO Jūras pavēlniecībā pēc Velsas samita, viceadmirālis Hadsons aplūkos tādus jautājumus, kā NATO Jūras spēki palīdz nodrošināt alianses kolektīvo drošību, veicināt krīzes novēršanu, partneru sadarbību, drošību uz jūras u.tml. Piedalīties lekcijā ir aicināti visi interesenti! Pieteikties internetā var caur šeit vai rakstot uz e-pastu jevgenijs@lato.lv, vai zvanot uz +371 296 976 41.

Viens publiskās lekcijas mērķiem ir iesildīt vietējo auditoriju pirms gaidāmās Rīgas Konferences 2014 (www.rigaconference.lv), kas norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā no 12. līdz 13.septembrim un apvienos plašu reģionālo un starptautisko ekspertu loku diskusijās par aktuālajiem jautājumiem starptautiskajā ekonomikā, drošībā, enerģētikā u.tml.