ASV aizsardzības sekretāra padomnieka Dereka Šalē vieslekcija Rīgā

23.10.2014. 11:19

2014.gada 29. oktobrī plkst. 17:30-18:15 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes 204. auditorijā būs iespēja klātienē klausīties lekciju/diskusiju, kurā piedalīsies ASV aizsardzības sekretāra Čaka Heigela (Chuck Hagel) padomnieks starptautiskās drošības jautājumos Dereks Šalē (Derek Chollet) un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas profesore Žaneta Ozoliņa.

Dereks Šalē ir ASV aizsardzības sekretāra padomnieks starptautiskās drošības stratēģijas, starptautisko drošības organizāciju, Tuvo Austrumu, Āfrikas un Rietumvalstu jautājumos. Pirms šīs pozīcijas D.Šalē iepriekš ir strādājis Baltajā namā kā speciālo uzdevumu padomnieks prezidenta B.Obamas administrācijai.

D. Šalē ir autors, līdzautors un līdzredaktors 6 grāmatām par ASV ārpolitiku, kā spilgtāko minot “The road to the Dayton Accords: A study of American Statecraft” (Palgrave Macmillan, 2005) un “America between the wars: From 11/9 to 9/11” (PublicAffairs,2008).

Visi interesenti ​tiek ​laipni aicināti nelaist garām lielisko iespēju klātienē satikt un dzirdēt tik augsta līmeņa ASV amatpersonu, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.