Publikācijas “European Eastern Partnership: Recommendations for a Refined Approach” prezentācija

07.04.2015. 12:20

Šā gada 14. aprīlī, Ārlietu ministrijas Preses konferenču zālē, plkst. 17.00 Latvijas Ārlietu ministrija, Vācijas Māršala fonds un Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) organizē publikācijas “European Eastern Partnership: Recommendations for a Refined Approach” prezentāciju.

Publikācija ir tapusi projekta „Rīgas process” ekspertu tikšanās laikā kā rekomendāciju apkopojums par Austrumu partnerības nākotnes politiku. Autori ir papildinājuši konferences tēzes ar rekomendācijām, kā Austrumu partnerības valstu politika varētu mainīties Eiropas Savienības jaunās stratēģijas kontekstā. Šī publikācija ietver sevī arī ieteikumus, kā Eiropas Savienība varētu palīdzēt tālāk attīstīties šīm valstīm, ņemot vērā katras Austrumpartnerības valsts atšķirīgo situāciju.

Publikāciju par brīvu var lejuplādēt šeit.

Prezentāciju atklās Latvijas Republikas Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, iepazīstinot ar vispārējo Eiropas Savienības politiku, kam sekos prezentācija un komentāri no LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas profesores Žanetas Ozoliņas, Konrāda Adenauera fonda Latvijā un Lietuvā vadītājas Elizabetas Baueras un Saeimas Ārlietu Komisijas priekšsēdētāja Ojāra Kalniņa. Pasākuma otrajā daļā eksperti priecāsies atbildēt uz jautājumiem. Pasākuma noslēgumā visiem būs iespēja saņemt publikāciju un izbaudīt neformālas sarunas pie vīna glāzes.

Lūdzam apstiprināt savu dalību līdz šā gada 13. aprīlim, plkst. 18.00, aizpildot reģistrācijas anketu http://tiny.cc/publication