Izsludināts zīmējumu konkurss Latvijas bērnu namiem par godu Latvijas Zemessardzes 25.jubilejai.

16.06.2016. 11:00

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) rīko zīmējumu konkursu Latvijas bērnu namiem “Vēlējums manam aizstāvim – karavīram” par godu Latvijas Zemessardzes 25. jubilejai.FB_ZS_25

Konkursa mērķis ir bērnos un jauniešos rosināt interesi par Latvijas Zemessardzi, par tās darbību, kā arī bērnos veicināt drošības un patriotisma sajūtu veidojot šos zīmējumus.

Visus iesūtītos zīmējumus varēs apskatīt LATO mājaslapā un sociālajos tīklos (šeit), kur savu simpātiju varēs nodot kā arī tie tiks septembrī publiski izstādīti apskatei Tirdzniecības Parkā “Alfa”.

Informējam, ka konkurss norisinās no š.g. 16.jūnija līdz 1.augustam, uz kuru tiek aicināti piedalīties bērni visās vecuma kategorijās. Darbus iesūtīt varēs ar Latvijas  Pasta starpniecību, sūtot uz Latvijas Transatlantiskās organizācijas biroja adresi Rīgā, Alberta ielā 13, LV-1010 no 16.jūnija līdz 1.augustam.

Darbu vērtēšanā piedalīsies gan LATO pārstāvji, gan projekta atbalstītāji, kuri sagādās patīkamas balvas projekta dalībniekiem un labāko zīmējumu autoriem.
atbalstītāji