Aicina paust atbalstu Latvijas dalībai NATO

07.07.2016. 12:58

Aicina paust atbalstu Latvijas dalībai NATO

8.jūlijā no plkst. 13:00 līdz 14:00 Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) rīkos NATO atbalsta akciju kā atbildes reakciju prokrieviskā aktīvista Jāņa Kuzina vadītās kustības “Par Neatkarīgu Latviju!” protesta akcijai. Akcija notiks NATO samita laikā pie NATO Stratēģiskās Komunikācijas Izcilības centra Rīgā, Kalnciema ielā 11b.

logo

Atbalsta akcija tiek rīkota dienā, kad Varšavā sākas NATO samits. Vairāk nekā desmit gadu laikā Latvija kā NATO dalībvalsts ir ieguvusi līdz šim nebijušas drošības garantijas, apliecinājusi sevi kā līdzvērtīgu sabiedroto. Dalība Aliansē ir palīdzējusi veidot modernus un Latvijas sabiedrībā atbalstītus bruņotos spēkus. Šo gadu laikā mūsu karavīri ir pilnveidojuši savas profesionālās spējas, ieguvuši starptautisku operāciju pieredzi, modernāku ekipējumu un infrastruktūru, kas atspoguļojas arī sabiedrības atbalstā bruņotajiem spēkiem. NATO princips „viedā aizsardzība” nozīmē, ka mums nav jābūt ekspertiem visās jomās, katra dalībvalsts var ieguldīt ar savām specifiskām spējām, zināšanām, pieredzi.

“Kā ir parādījusi filma “Ģenerālplāns”, Krievija caur nevalstiskajām organizācijām cenšas ietekmēt Latvijas un citu valstu politiku. Krievijas interesēs ir vāja Latvija, sašķelta NATO un ES. Mērķis ir Latvija, kurā cilvēki zaudējuši ticību mūsu spējai būt neatkarīgiem un NATO spējai mūs aizstāvēt. Domāju, tā nav nejaušība, ka protesta akcija notiek tieši Varšavas samita laikā. Tas varētu būt protests, kas tiek rīkots speciāli Kremļa propagandas medijiem, lai uzturētu stāstu par vāju un sašķeltu Latviju. Vēlamies aicināt ikvienu ierasties uz pasākumu un pateikt, ka NATO ir Latvijas drošības garants”, atzīmē LATO valdes priekšsēdētājs Toms Baumanis.

Atbalstītāji gaidīti 8. jūlijā no plkst. 13:00 līdz 14:00 pie NATO Stratēģiskās Komunikācijas Izcilības centra Rīgā, Kalnciema ielā 11b.

Latvija NATO

Vieta atbalsta akcijai_08.07_Latvija-NATO