Pagarina pretendentu pieteikšanos nakts redzamības ekipējuma iepirkumam

14.07.2016. 12:21

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) pagarina pretendentu pieteikšanos un piedāvājumu iesniegšanu nakts redzamības ekipējuma iepirkumam Zemessardzes atbalsta kampaņas ietvaros.

2015. gada septembrī tika uzsākta sabiedrības atbalsta kampaņa Latvijas Zemessardzei, kuras mērķis bija par saziedotajiem līdzekļiem iegādāties un pasniegt Zemessardzei tik ļoti nepieciešamās nakts redzamības iekārtas.

Pašlaik ir saziedoti vairāk kā 60 000 EUR – gandrīz puse no sākotnēji iecerētās summas -, par kuru tiks iegādātas tik ļoti nepieciešamās iekārtas, lai varētu tās izmantot zemessargu apmācības procesā.

Pretendentus aicinām iepazīties ar Cenu aptaujas nolikumu un iesniegt piedāvājumus līdz 2. augustam plkst 15:00, nosūtot tos elektroniski uz e-pastu lato@lato.lv, nosūtot tos pa pastu vai nododot tos personīgi birojā.

Pēc pieteikumu iesnigšanas termiņa komisija izvērtēs piedāvājumus un ar labāko tiks slēgts pirkšanas līgums par preču iegādi.

Komisijas sastāvs:
• Toms Baumanis, LATO valdes priekšsēdētājs;
• Evita Gaide, LATO projektu vadītāja;
• Juris Ķiploks, RTU Aizsardzības un militāro tehnoloģiju pētījuma centra vadītājs.
Papildus izvērtēšanas brīdī tiks pieaicināti eksperti no Zemessardzes kā neatkarīgi konsultanti.

Jautājumu, neskaidrību gaidījumā, aicinām sazināties ar iepirkuma kontaktpersonām:
• par organizatoriskajiem jautājumiem – E.Gaide, tālrunis: 22424220; e-pasts: evita@lato.lv;
• par iepirkuma priekšmetu – J.Ķiploks, tālrunis: 28310044; e-pasts: Juris.Kiploks@rtu.lv

Plānots, ka iecerētās iekārtas organizatori pasniegs Zemessardzei kā 25. jubilejas dāvanu oficiālo svinību laikā 20. augustā 11. novembra krastmalā.

Atgādinām, ka vēl līdz 28. jūlijam ir iespējams sniegt savu atbalstu Zemessardzei un piedalīties tās dāvanas sagatavošanā portālā www.zemessargam.lv, www.ziedot.lv, kā arī zvanot pa ziedojuma tālruni 90006886 (1 zvans 1,42 EUR).

 

Saistošie dokumenti:

  1. Pilns Cenu aptaujas nolikums (.pdf)
  2. 2. pielikums – Piedāvājuma pieteikums (.doc)