Noskaidroti eseju konkursa uzvarētāji

12.08.2016. 16:38

Ir noslēdzies Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) ar Narm Airsoft atbalstu rīkotais eseju konkurss “Latvijas drošība un aizsardzība – ikviena valsts patriota goda lieta: ko Latvijas drošības labā varu darīt es? “, kura mērķis bija rosināt skolēnos interesi par valsts aizsardzības struktūru, darbības virzieniem, iesaistītajām institūcijām un to nozīmi nacionālās drošības saglabāšanai, kā arī veicināt patriotisma sajūtu jauniešu vidū.

Dalībnieku iesūtītās esejas tika vērtētas klašu grupās 8.-9. klasei un 9.-12. klasei. Darbs vērtēšanas komisijai ne pavisam nebija viegls, jo katrs esejas autors bija ieguldījis lielu darbu savas esejas tapšanā.

8. –9. klašu grupā 1.vietu ieguva Elīza Vulfa, 2. vietu Agnese Berkolde, bet 3.vietu Ginta Egle.

9.–12. klašu grupā 1. vietu ieguva Germans Murins, 2. vietu Romāns Gagunovs, bet 3.vietu Dainis Rižkins.

Simpātiju balvu no Narm Airsoft, militārās simulāciju spēles veidotājiem ieguva Kristiāna Tabiņa.

LATO gribētu teikt lielu paldies visiem konkursa dalībniekiem, kuri piedalījās un dalījās ar savām pārdomām par valsts drošību un aizsardzību.

Ar konkursa uzvarētāju viedokļiem, kuri tika plaši izpausti viņu radošajos darbos varat iepazīties šeit : Elīza Vulfa, Agnese BerkoldeGinta EgleGermans MurinsRomāns GagunovsDainis RižkinsKristiāna Tabiņa.