Izsludina eseju konkursu jauniešiem par valsts drošību un aizsardzību

10.04.2017. 10:43

Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija izsludina eseju konkursu par tematiem “Kā es sargāju Latviju?”, “Mans stāsts sabiedroto karavīram par Latviju.”, kurā aicināts piedalīties ikviens jaunietis vecumā līdz 21 gadam.

Rīkojot šo konkursu, organizatori vēlas rosināt jauniešos interesi par valsts drošību, kas sevī ietver vairāku pasākumu un elementu kopumu, tai skaitā valsts aizsardzību kā sabiedrības kopējo atbildību.

Konkurss norisināsies no š.g. 10.aprīļa līdz 7. maijam, kura laikā jaunieši ir aicināti iesūtīt savas pārdomas par tēmām, akcentējot savu viedokli. Konkursa organizatori cer noskaidrot pastāvošo attieksmi jauniešu vidū un izpratni par valsts aizsardzību un patriotismu.

Organizatori ir sagatavojuši vairākas veicināšanas un pārsteiguma balvas konkursa dalībniekiem. Labāko eseju autoriem tiks organizēta tikšanās ar sabiedroto karavīriem, kuri ieradušies Latvijā, tiks pasniegtas arī īpašas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem un simpātiju balva no Latvijas Transatlantiskās Organizācijas.

Rezultāti tiks publicēti maija beigās LATO mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī informējot uzvarētājus personīgi.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Jautājumu gadījumā rakstīt uz konkurss@lato.lv .

 

Kāds ir Tavs stāsts sabiedroto karavīram par Latviju, kurš šeit ierodas, lai stiprinātu Latvijas aizsardzību un drošību, un kā Tu sargā Latviju?