Noslēdzies Latvijas Transatlantiskās Organizācijas (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas rīkotais eseju konkurss

02.06.2017. 16:25

Ir noslēdzies Latvijas Transatlantiskās Organizācijas (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas rīkotais eseju konkursu par tematiem “Kā es sargāju Latviju?”, “Mans stāsts sabiedroto karavīram par Latviju.”, kura mērķis bija rosināt jauniešos interesi par valsts drošību, kā arī noskaidrot pastāvošo attieksmi jauniešu vidū un izpratni par valsts aizsardzību un patriotismu.

Šogad atsaucība no skolēniem bija liela, un darbs vērtēšanas komisijai ne pavisam nebija viegls, jo katrs esejas autors bija ieguldījis lielu darbu savas esejas tapšanā.

  1. vietu ieguva Linda Lielbriede;
  2. vietu ieguva Dāvis Daniels Kursišs, Eva Sprinģe, Mārtiņš Dubovskis;
  3. vietu ieguva Madara Stašāne.

Latvijas Transatlantiskās Organizācijas simpātiju balvu ieguva Dainis Rižkins.

LATO un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija saka lielu paldies visiem konkursa dalībniekiem, kuri piedalījās un dalījās ar savām pārdomām par valsts drošību un aizsardzību.

Ar konkursa uzvarētāju viedokļiem, kuri tika, plaši izpausti, viņu radošajos darbos varat iepazīties šeit: Linda LielbriedeDāvis Daniels KursišsEva SpriņģeMārtiņš DubovskisMadara StašāneDainis Rižkins