Darbu uzsāk Stratēģiskās komunikācijas jauniešu akadēmija 2017

04.07.2017. 14:40

Šodien, 4.jūlijā, savu darbu uzsāk Stratēģiskās komunikācijas jauniešu akadēmija 2017, kas norisināsies no 4. līdz 7.jūlijam.

Pasākumā piedalīsies 18 dalībnieki no 14 dažādām valstīm, lai lekciju un semināru laikā diskutētu par stratēģisko komunikāciju un mediju lomu mūsdienu politikā. Tiks izskatīta mediju loma vēlēšanu kontekstā – populisma un labējā politiskā spārna pieaugums Eiropā un ASV-, Krievijas mediju loma – no maigās varas mehānismiem līdz Krimas okupācijai – un sociālo mediju loma teroristu rokās – no kaujinieku rekrutēšanas līdz teroristu tīklu apkarošanai.

Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja apmeklēt arī “The Riga StratCom Dialogue. Perception matters” konferenci, ko organizē NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs.

Stratēģiskās komunikācijas jauniešu akadēmiju 2017 rīko Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) sadarbībā ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru. Pasākumu atbalsta Ziemeļatlantijas līguma organizācija (NATO), Fridriha Eberta fonds un Rīgas Juridiskā augstskola.