Izsludināts eseju konkurss jauniešiem par valsts drošību

13.04.2018. 13:09

Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija izsludina eseju konkursu par tematiem  “NATO nozīme manas valsts drošībā ”, “ Kāpēc ir svarīgi sargāt Latviju?”, kurā aicināts piedalīties ikvienam jaunietim vecumā līdz 21 gadam.

Viena no svarīgākajām valsts funkcijām ir gādāt par nacionālo drošību un tās nodrošināšanu, lai ikviens indivīds, kā arī sabiedrība kopumā justos droši.Rīkojot šo konkursu, organizatori vēlas rosināt jauniešos interesi par valsts drošību, kas sevī ietver vairāku pasākumu un elementu kopumu, tai skaitā valsts aizsardzību kā sabiedrības kopējo atbildību.

Konkurss norisinās no š.g. 13.aprīļa līdz 13. maijam, kura laikā jaunieši ir aicināti iesūtīt savas pārdomas par tēmām, akcentējot savu viedokli. Konkursa organizatori cer noskaidrot pastāvošo attieksmi jauniešu vidū un izpratni par valsts aizsardzību un drošību.

Organizatori ir sagatavojuši vairākas veicināšanas un pārsteiguma balvas konkursa dalībniekiem un labāko eseju autoriem.

Rezultāti tiks publicēti maija beigās LATO mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī informējot uzvarētājus personīgi.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Jautājumu gadījumā rakstīt uz konkurss@lato.lv .