Iespējas iesaistīties

Savu mērķu realizācijā LATO vienmēr ir bijusi organizācija, kur iesaistīties enerģiskiem un ieinteresētiem jauniešiem, kuri vēlas gūt vērtīgu pieredzi, zināšanas, būt klāt lielāku un mazāku, starptautiska un vietēja mēroga pasākumu organizēšanā, kā arī viedokļu formulēšanā.

Jau vairākus gadus tieši brīvprātīgie jaunieši, kas izrādījuši iniciatīvu, ir bijuši LATO darbības panākumu atslēga, vēl vairāk, daudziem no viņiem LATO vēlāk ir bijusi atslēga uz panākumiem uzsākot karjeru.

Arī šogad LATO aicina iesaistīties tos, kas vēlas paplašināt redzesloku, pielietot un pilnveidot savas prasmes un zināšanas. Piesakies par brīvprātīgo!

Šī gada otrobrī jau vienpadmisto gadu pēc kārtas norisināsies  starptautiskā konference par drošības un ārpolitikas jautājumiem Rīga Conference 2016, kā arī tās pavadošais pasākums RC Future Leaders Forum. Konference Rīgā ik gadu pulcē ap 500 ārvalstu ekspertu no vairāk kā 40 pasaules valstīm, lai kopīgi diskutētu un meklētu risinājumus aktuālākajām drošības un ārpolitikas problēmām reģionālā un globālā skatījumā.

LATO organizēto pasākumu ietvaros iespējams iesaistīties visu gadu, savukārt Konferences ietvaros brīvprātīgo iesaiste būs īpaši svarīga sākot no augusta vidus. Lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk par LATO plāniem un Tavām iespējām iesaistīties, raksti uz sabine@lato.lv!