NATO jauniešu samits 2009

Saistītās ziņas:

NATO nākotne Latvijas jauno līderu skatījumā

 

IV NATO jauniešu samitā „NATO 2020: Kāda būs Alianses loma?”, kas no 2.aprīļa līdz 3.aprīlīm paralēli NATO dalībvalstu līderu samitam norisinājās Strasbūrā, Latviju pārstāvēja Uldis Šalajevs, Latvijas Jaunatnes padomes viceprezidents, un Arvils Zeltiņš, RSU Eiropas Studiju fakultātes, starptautisko attiecību 4. kursa students.

Lasīt tālāk …

NATO Jauniešu samits: iespaidi un pārdomas

Arvils Zeltiņš, RSU Eiropas Studiju fakultātes, starptautisko attiecību 4. kursa students

No 2. līdz 3. aprīlim Strasbūrā norisinājās NATO (North Atlantic Treaty Organization) Jauniešu samits ar pamatuzstādījumu, kāds būs NATO 2020. gadā? Tajā piedalījās arī divi Latvijas pārstāvji: Rīgas Stradiņa universitātes 4. kursa students Arvils Zeltiņš un Latvijas Jaunatnes padomes viceprezidents Uldis Šalajevs.

Lasīt tālāk …

Latvijas jaunieši dodas uz Strasbūru pārstāvēt Latviju NATO jauniešu samitā „NATO 2020: kāda būs Alianses loma?”

Šodien, 1. aprīlī Latvijas jaunieši – Uldis Šalajevs, Latvijas Jaunatnes padomes viceprezidents, un Arvils Zeltiņš, RSU Eiropas Studiju fakultātes, starptautisko attiecību 4. kursa students – dosies uz Strasbūru, lai pārstāvētu Latviju NATO jauniešu samitā „NATO 2020: Kāda būs Alianses loma?”, kas norisināsies laika periodā no 2009.gada 2.aprīļa līdz 3.aprīlīm paralēli NATO dalībvalstu līderu samitam.

Lasīt tālāk …

Noskaidroti Latvijas pārstāvji NATO jauniešu samitam

9. martā noslēgusies otrā atlases kārta jauno līderu forumam “‘NATO in 2020: What lies ahead?’ , kas š.g. 2. -4. aprīlī paralēli NATO samitam notiks Starsbūrā, Francijā. No četriem vislabākajiem kandidātiem, kuru CV un motivācijas vēstulels tika nosūtītas uz Atlantijas līguma asociāciju (Atlantic Treaty Association) tālākai izvērtēšanai, tika izvēlēti nevis viens, bet divi kandidāti – Uldis Šalajevs un Arvils Zeltiņš.  Izvērtēšanas komisija augsti novērtēja minētu kandidātu motivācijas vēstules un līdzšinējo pieredzi, līdz ar to Latviju NATO jauniešu samitā pārstāvēs divi aktīvi jaunieši.

Lasīt tālāk …

Noslēdzās pirmā atlases kārta NATO jauniešu samitam

26. februārī plkst. 16:00 ir noslēgusies pirmā atlases kārta jauno līderu forumam “‘NATO in 2020: What lies ahead?’ , kas š.g. 2. -4. aprīlī paralēli NATO samitam notiks Starsbūrā, Francijā. Lai piedalītos konkursā, tā dalībniekiem vajadzēja nosūtīt CV, motivācijas vēstuli un uzrakstīt eseju angļu valodā par Latvijas 5 gadu piredzi NATO.

Lasīt tālāk …