Projekts “Skats uz Eiropu” sadarbībā ar Ukrainas partneriem

Saistītās ziņas:

Latvijas eksperti piedalās Krimas TV diskusiju ciklā par eiroatlantisko integrāciju

Šodien, 3.augustā sākas Ukrainas Krimas autonomā apgabala televīzijas kompānijas  „Čornomorska” un LATO kopīgi īstenotā projekta “Skats uz Eiropu” otrā daļa  kura ietvaros 12 TV diskusiju ciklā „Viss ir iemspējams” eksperti no Ukrainas un jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm, t.sk. Latvijas, diskutēs par dažādiem Eiroatlantiskās integrācijas jautājumiem.

Projekta „Skats uz Eiropu ietvaros š.g. 25.-30.maijā notika Krimas žurnālistu, ekspertu un nevalstisko organizāciju pārstāvju vizīte Latvijā, kuras laikā delegācija iepazinās ar Latvijas ES integrācijas pieredzi un esošo situāciju kā jaunajai ES dalībvalstij.

Lasīt tālāk …

Delegācija no Krimas iepazīst Latviju

Šodien, 25. maijā sākas oficiālā Ukrainas Krimas autonomās republikas plašsaziņas līdzekļu un nevalstiskā sektora pārstāvju vizīte Latvijā, lai iepazītos ar Latvijas Eiropas Savienības (ES) integrācijas pieredzi un Latvijas situāciju kā jaunajai ES dalībvalstij. Vizīti organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Černomorskās televīzijas kompāniju un ar Sorosa Fonda Latvija atbalstu, un tā turpināsies līdz 30. maijam. Kopumā Latvijā viesosies trīs žurnālisti un 6 nevalstiskā sektora pārstāvji.

Lasīt tālāk …