Ekspertu semināri par ES Austrumu kaimiņvalstīm

Saistītās ziņas:

Diskusija ar ASV vēstnieku NATO Ivo Dālderi

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā aicina visus interesantus apmeklēt diskusiju ar ASV vēstnieku NATO Ivo Dālderi (Ivo Daalder). Diskusija notiks 19.decembrī plkst. 17.30 LU Akadēmiskās bibliotēkas 2.stāva Lielajā zālē, Rūpniecības ielā 10 (karte).  Lasīt tālāk …

Diskusija ar Ēģiptes vēstnieku par situāciju Ziemeļāfrikā

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) ar NATO Publiskās diplomātijas nodaļas atbalstu 23.novembrī plkst.18.00 piedāvā apmeklēt diskusiju ar Mohamed Osama Taha Emagdoub – Ēģiptes vēstnieku Zviedrijā, kurš ir atbildīgs arī par Baltijas valstīm. Diskusija notiks Radisson Blu Hotel „Latvija” (Elizabetes ielā 55), konferenču zālē „LAMBDA”, 2.stāvā.

Lasīt tālāk …

Notiks seminārs “Armēnijas iekšpolitikas un ārpolitikas tendeces”

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu Latvijā  turpina semināru sēriju par mūsu Austrumu kaimiņvalstīm. 17. decembrī notiks seminārs „Armēnijas ārpolitiskās un iekšpolitiskās tendences”, kuras mērķis ir veicināt padzilinātu izpratni par Armēniju Latvijas ekspertu un plašākas sabiedrības vidū. Seminārs notiks 2010. gada 17. decembrī no plkst. 10:00 līdz 12:00 viesnīcā Radisson Blue Hotel Latvija, GAMMA zālē 2.stāvā, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Lasīt tālāk …