Publiskas diskusijas 2010

2010. gada 21. septembrī

Publiskā diskusija „Enerģētikas risinājumi Latvijā: Baltijas jūras reģiona perspektīvas” 

2010. gada 1. jūnijā

Publiskā diskusija “NATO nākotne: Baltijas skatījums”

2010. gada 23. martā

Publiskā diskusija “Ceļā uz NATO jauno stratēģisko koncepciju”

Saistītās ziņas:

Publiskā diskusija “„Enerģētikas risinājumi Latvijā: Baltijas jūras reģiona perspektīvas”: kopsavilkums

2010. gada 21. septembrī, viesnīcā Radisson Blu Latvija notika publiskā diskusija „Enerģētikas risinājumi Latvijā: Baltijas jūras reģiona perspektīvas”, kurā piedalījās vairāk nekā 90 cilvēku – politiķi, uzņēmēji, investori, eksperti, vēstniecību pārstāvji un citi interesenti. Diskusijas mērķis bija iepazīties ar lielāko politisko spēku un esošo valdības ministru, kā arī enerģētikas uzņēmēju nākotnes vīzijām un galvenajiem uzdevumiem Latvijas enerģētikas attīstībā. Diskusiju rīkoja Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija.

Lasīt tālāk …

LATO aicina piedalīties diskusijā ,,Enerģētikas risinājumi Latvijā: Baltijas jūras reģiona perspektīvas’’

Š.g. 21. septembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00 norisināsies publiskā diskusija,,Enerģētikas risinājumi Latvijā: Baltijas jūras reģiona perspektīvas’’. Diskusiju organizēLatvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Sorosa Fondu Latvija, un tā notiks viesnīcā Radisson Blu “Latvija”, zālē BETA 1,  Elizabetes ielā 55.

Lasīt tālāk …

Rīgā apsprieda Baltijas valstu skatījumu uz NATO nākotni

1. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” NATO Parlamentārās Asamblejas 57. pavasara sesijas ietvaros notika publiskā diskusija „NATO nākotne: Baltijas skatījums”, kuru organizēja Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Latvijas Republikas Saeimu un Frīdriha Eberta fondu. Konferenci apmeklēja vairāk nekā 100 dalībnieku un tās mērķis bija veicināt izpratni par drošības jautājumiem Latvijas iedzīvotāju vidū, kā arī apspriest NATO jauno stratēģisko koncepciju un Afganistānas situāciju, paraugoties no Baltijas valstu skata punkta

Lasīt tālāk …

Notiks publiskā diskusija „NATO nākotne: Baltijas skatījums”

Šī gada 1.jūnijā no plkst. 14.30 līdz 18.15 Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” notiks publiska diskusija „NATO nākotne: Baltijas skatījums”, kuru organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Latvijas Republikas Saeimu un Frīdriha Eberta fondu. Publiskā diskusija ir viens no pasākumiem, kas tiek rīkots saistībā ar NATO Parlamentārās Asamblejas 57.pavasara sesiju, kas laikā no 28.maija līdz 1.jūnijam notiek Rīgā. Tādejādi plānots plašākai sabiedrībai veicināt izpratni par drošības jautājumiem.

Lasīt tālāk …