Diskusiju cikls “Sarunas par drošību un ārpolitiku”

Saistītās ziņas:

“5 gadi Maskavā. Vai Krievija ir mainījusies?”. Diskusiju ciklā „Sarunas par drošību un ārpolitiku” notiks tikšanās ar Dānijas vēstnieku Latvijā.

Trešdien, 8. decembrī, plkst. 18:00 Latvijas Transatlantiskā organizācijas (LATO) telpās Rūpniecības ielā 10 (3. stāvā) notiks kārtējā diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” tikšanās: „5 gadi Maskavā. Vai Krievija ir mainījusies?” Diskusijas viesis būs Dānijas vēstnieks Latvijā Pērs Karlsens (Per Carlsen). Sarunas temats ir veltīts Karlsena kunga pieredzei vēstnieka amatā Maskavā. Vēstnieka biogrāfijā Krievijai ir īpaša nozīme. Savā karjerā vēstnieks Krieviju ir iepazinis gan Padomju Savienības laikos, gan modernās Krievijas attīstības procesos. Viņa atbildība vadot Dānijas pārstāviecību Maskavā ietvēra arī Baltkrieviju, Kazahstānu, Uzbekistānu, Turkmenistānu, Kirgiztānu un Tadžikistānu – valstis, kas arī šodien rada daudzus jautājumus drošībai reģionā.

Lasīt tālāk …

<!–:lv–>Diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” rudens sezonu atklās aizsardzības ministrs Imants Lieģis<!–:–>

Trešdien, 29. septembrī, plkst. 18:00 Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) atklāj diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” rudens sezonu. Diskusiju pirmais viesis būs LR aizsardzības ministrs Imants Lieģis, kas aicinās uz dialogu par Latvijas un starptautiskās drošības aktuāliem jautājumiem. Lieģis iepazīstinās ar Latvijas aizsardzības politikas prioritātēm, veiktajām aizsardzības nozares reformām un Latvijas ieguldījumu starptautiskās drošības stiprināšanā, kā arī citiem aktuāliem drošības un aizsardzības politikas jautājumiem.

Lasīt tālāk …

Diskusija ar Juri Ozoliņu: kopsavilkums

7. aprīlī diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” ietvaros LATO viesojās neatkarīgais enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš. Diskusija notika Latvijas Akadēmiskās bibliotēkas 2.stāva zālē, jo tajā piedalīties pieteicās vairak nekā 35 cilvēki – nozares eksperti, pētnieki, studenti, politisko partiju un nevalstiskā sektora pārstāvji u.c.

Lasīt tālāk …

LATO aicina uz diskusiju ar enerģētikas ekspertu Juri Ozoliņu

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) turpina diskusiju ciklu „Sarunas par drošību un ārpolitiku”, kura mērķis ir veicināt dialogu, atklātību un sapratni par Latvijai, NATO un ES aktuāliem ārpolitiskiem jautājumiem. Cikla ietvaros 7.aprīlī plkst. 18:00 LATO viesosies Juris Ozoliņš, Latvijas enerģētikas eksperts. Diskusijas laikā tiks apspriesti Latvijas enerģētikas aktuālie jautājumi Eiropas Savienības un reģionālajā kontekstā.

Lasīt tālāk …

Diskusija ar Jāni Eichmani: kopsavilkums

10.martā diskusiju cikla „Sarunas par drošību un ārpolitiku” ietvaros LATO organizēja tikšanos ar Latvijas pastāvīgo pārstāvji NATO, vēstnieku Jāni Eichmani. Šoreiz diskusija notika Latvijas Akadēmiskās bibliotēkas 2.stāva zālē, jo LATO birojs nevarēja uzņemt visus gribētājus. Kopumā diskusijā piedalījās vairāk nekā 50 cilvēki, to vidū arī vairāki sociālo zinātņu studenti.

Lasīt tālāk …