NATO Samita simulācijas spēle 2011

NATO spele

Vairāk informācijas par projektu meklē tā oficialajā emuārā http://natosimulacijasspele.blogspot.com/

Saistītās ziņas:

<!–:lv–>Notika NATO Simulācijas spēles 2011: „Afganistāna 2014: NATO turpmākā loma reģiona stabilizācijā” fināls<!–:–>

29. aprīlī norisinājās NATO samita simulācijas spēle 2011, kuru jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) organizē sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju, kā arī ar Latvijas Republika Aizsardzības ministrijas, NATO Publiskās diplomātijas nodaļas un Konrada Adenauera Fonda atbalstu. Šogad spēli atbalsta arī Eiropas Parlamenta Tautas partijas grupa un deputātes Sandras Kalnietes birojs. Šī gada spēles tēma bija „Afganistāna 2014: NATO turpmākā loma reģiona stabilizācijā.” Spēli atklāja Latvijas Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis, bet to vadīja un NATO Ģenerālsekretāra lomā iejutās speciālo uzdevumu vēstnieks (bijušais Latvijas vēstnieks NATO ) Jānis Eichmanis.

Lasīt tālāk …

<!–:lv–>Notiks NATO Samita simulācijas spēle 2011<!–:–>

Piektdien, 29.aprīlī, Latvijas Ārlietu ministrijas telpās notiks NATO Samita simulācijas spēles 2011: „Afganistāna 2014: NATO turpmākā loma reģiona stabilizācijā” fināls. Simulācijas spēles laikā 52 jaunieši, kuri komandās 2 cilvēku sastāvā pārstāvēs 26 NATO dalībvalstis, vienosies par NATO kopīgo deklarāciju attiecībā uz alianses turpmāko rīcību Afganistānā un tās reģionā.

Lasīt tālāk …

Jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies NATO Samita simulācijas spēle Latvijas jauniešiem

Tu esi 18-26 gadus vecs, Tev interesē politika un Tu vēlies uzzināt vairāk par NATO un reālo lēmumu pieņemšanas procesu? Tad piesakies NATO samita simulācijas spēlei 2011 – Afganistāna 2014: NATO turpmākā loma reģiona stabilizācijā, kuru jau trešo gadu pēc kārtas organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar LR Ārlietu ministriju, kā arī ar LR Aizsardzības ministrijas, NATO Publiskās diplomātijas nodaļas un Konrada Adenauera Fonda atbalstu.

Lasīt tālāk …