Ziedošanas kampaņa zemessargiem

11999009_472054122977309_4715161317287250765_nAr preses konferenci Latvijas Kara muzejā 8.septembrī tika atklāta ziedošanas kampaņa mūsu zemes aizstāvjiem, kuras mērķis ir piesaistīt līdzekļus nakts redzamības iekārtu iegādei. Latvijas zemessarga zvērests nebeidzas ar saulrietu – šis ekipējums ļaus viņam pilnvērtīgi darboties arī pēc tumsas iestāšanās.

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Ziedot.lv un citiem domubiedriem uzsāka ziedojumu kampaņu, mudinot sabiedrību tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā.

Toms Baumanis, LATO valdes priekšsēdētājs stāsta: “Latvijas sabiedrībai aizsardzība kļūst aizvien aktuālāka, tostarp arī jautājums – ko es varu darīt mūsu valsts labā? Zemessarga atbilde uz to ir skaidra; viņš savu izvēli ir izdarījis. Arī ikviens no mums var sniegt savu artavu, atbalstot mūsu dzimtenes aizstāvjus ar nepieciešamo ekipējumu.”

Zemessargs ir viens no mums. Viņš brīvprātīgi ziedo savu laiku, personīgos līdzekļus, miegu, spēkus un enerģiju mūsu kopējās drošības labā. Viņš ir zvērējis aizstāvēt šo zemi un tautu, nežēlojot savu veselību un dzīvību. Cīņas spara viņam netrūkst, taču mūsdienās ar to nepietiek.

Šī kampaņa ir iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam parādīt, ka mūsu valsts drošība ir svarīga un ka ikkatrs var sniegt savu artavu tās stiprināšanā. Kampaņa ļaus ātri un efektīvi nodrošināt nepieciešamā ekipējuma iegādi, atbalstot tos, kuri papildus savai pamatnodarbei ir brīvprātīgi uzņēmušies pienākumu stāties mūsu valsts sardzē.

Mācītājs Guntis Kalme, aicinot atbalstīt kampaņu, atgādināja: “Pirmais un pēdējais aizsardzības cietoksnis esam mēs paši”.

Lai iegūtu papildus informāciju un paustu savu atbalstu, aicinām apmeklēt kampaņas oficiālo mājaslapu www.zemessargam.lv, vai zvanot pa ziedojuma tālruni 90006886 (1 zvans – 1,42 EUR).