Par NATO un Latvijas dalību NATO

Logo

LATVIJAS TRANSATLANTISKĀ ORGANIZĀCIJA

JAUNO POLITISKO LĪDERU MEISTARKLASES

JAUNO POLITISKO LĪDERU MEISTARKLASES

Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar Konrad-Adenauer-Stiftung Baltic States un Latvijas Politologu biedrība 2020. gada maijā un jūnijā pulcēja jaunos politiskos līderus meistarklasēs. Projekts tika organizēts Latvijas vidusskolu un augstskolu jaunajiem līderiem ar mērķi veicināt viņu politisko kompetenču attīstību.

Programmas ietvaros jauniešiem tika sniegta iespēja izzināt Latvijas vadošo politiķu, praktiķu un politologu viedokļus un pieredzi, kā arī gūt ieskatu apgūto zināšanu praktiskajā pielietojumā. Meistarklašu programmu veidoja vairāki tematiskie bloki, kuros tika aplūkoti tādi politiski nozīmīgi jautājumi kā demokrātija un vērtības; demokrātijas un drošības attiecības; politiskās līdzdalības nozīme demokrātijā; Latvijas kā Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts pieredze; ES un NATO nākotne.

Meistarklases notika interneta vidē, kas ļāva Latvijas jauniešiem neatkarīgi no to atrašanās vietas piedalīties un diskutēt par politiski nozīmīgām tēmām. Programmu noslēdza eseju konkurss, kurā dalībniekiem tiek dota iespēja pārbaudīt savas apgūtās zināšanas un prasmes, kā arī publicēt savas esejas žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” speciālā izdevumā.

Papildus informācija par meistarklasēm pieejama elektroniski: lato@lato.lv

Post A Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *